Wyjątkowe życzenia na Nowy Rok od Miodów Manuka MGO™

Pożegnanie starego roku i powitanie nowego to okazja, którą co roku obchodzi się wyjątkowo hucznie w domach na terenie całego świata. To także świetny moment, aby złożyć wyjątkowe życzenia na Nowy Rok od Miodów Manuka MGO™. Zastanawiasz się, jakie powinny być życzenia na Nowy Rok, które złożysz w sylwestrową noc?

 sylwester zyczenia nowy rok kartki zimne ognie miód manuka

 

Sylwester 2022 – wyjątkowe życzenia na Nowy Rok od Miodów Manuka MGO™

Kiedyś, kiedy kończył się stary rok, powszechnie wysyłano kartki z życzeniami do członków rodziny i znajomych. Były to kolorowe, pięknie ilustrowane kartki, które często zajmowały honorowe miejsce na domowej półce. Ich ręczne wypełnianie stanowiło prawdziwy rytuał – liczyła się nie tylko treść życzeń, ale także osobisty przekaz, a nawet charakter pisma. Obecnie życzenia na rok 2023 składa się zazwyczaj w formie elektronicznej – przy pomocy maila, sms-a, a nawet wpisu w mediach społecznościowych.

Nienależnie od tego, w jakiej formie składa się życzenia na Nowy Rok, warto zadbać o to, by zrobić to w odpowiedni sposób. Zdawkowe "wszystkiego najlepszego w nowym roku” to zdecydowanie za mało. Sztampowe wierszyki na Nowy Rok ściągnięte z internetu to też niezbyt dobry pomysł.

Przy składaniu życzeń noworocznych warto postarać się, by były szczere, oryginalne i osobiste.

 

Jak napisać życzenia na rok 2023?

Pisząc życzenia na Nowy Rok warto zadbać o to, by nie uciekać się do banalnych i uniwersalnych propozycji. Przy pisaniu życzeń noworocznych warto myśleć o ich adresacie. Dobrze przypomnieć sobie jego zainteresowania, marzenia, pasje i sposoby spędzania wolnego czasu.

Osoby, które dobrze znają adresata życzeń, mają znacznie ułatwione zadanie – doskonale wiedzą, o czym marzy i mogą mu tego życzyć w nowym, nadchodzącym roku.

Składając osobiste, personalizowane życzenia, możesz dać znać ich odbiorcy, że jest dla Ciebie ważną osobą, która zajmuje w Twoim życiu istotne miejsce. sylwester zyczenia nowy rok kartki zimne ognie miód manuka

Warto postawić na zindywidualizowane życzenia 

 

Życzenia na Nowy Rok – jak je składać?

Nie ma co ukrywać, że największą moc mają życzenia składane osobiście. Serdeczne złożenie życzeń to doskonały pomysł na poprawę i zacieśnienie relacji, który przecież nie zawsze są idealne. Niezależnie od tego, czy stawiasz na kartki z życzeniami, czy też osobiście składasz życzenia noworoczne, możesz zdecydować się na ich różne formy. Podczas, gdy jedne osoby docenią żartobliwe, lekkie życzenia na Nowy Rok, serce innych podbiją szczere i sentymentalne słowa.

 

Miód Manuka MGO™ na Nowy Rok

Jeśli chcesz, by składane przez Ciebie życzenia na Nowy Rok nabrały jeszcze większej mocy, dołącz do nich drobny upominek – być może Miód Manuka MGO™?

Może symbolizować on słodycz i dobrobyt – czyli wszystko to, czego życzy się bliskiej osobie. Niech Miód Manuka stanie się zapowiedzią udanych nadchodzących 12 miesięcy.

Mimo tego, że tradycja wręczania prezentów na Nowy Rok nie jest głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze, to jednak być może warto się przełamać? Miód Manuka MGO™ wręczony na zakończenie roku na pewno podbije serce bliskiej Ci osoby i sprawi, że tego Sylwestra zapamięta na długi czas.

sylwester zyczenia nowy rok kartki zimne ognie miód manuka

Wręczając bliskiej osobie noworoczny prezent również warto pomyśleć o jego zindywidualizowaniu 

 

Wyjątkowe życzenia na Nowy Rok od Miodów Manuka MGO™

Wykorzystując nadarzającą się okazję, chętnie złożymy Ci życzenia na nowy rok. Nie wyślemy Ci kartki z życzeniami, nie będziemy pisać wierszyków, możesz jednak mieć pewność, że będą to życzenia szczere i prosto od serca.

Marzenia w życiu są bardzo ważne i na pewno warto je mieć – co do tego nie ma żadnej wątpliwości. Życzymy Ci jednak ich spełnienia, a następnie – wyznaczenia sobie nowych celów.

Mówi się, że życzenie zdrowia to oklepana regułka, której lepiej jest unikać. My jednak wychodzimy z założenia, że zdrowie to bezcenny dar, którego nigdy zbyt wiele. Dlatego w nadchodzącym roku życzymy Ci, abyś mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i wiedział, jak o nie dbać.

Powitaj Nowy Rok dokładnie tak, jak sobie wymarzysz i podejdź z optymizmem do rozpoczynających się właśnie 12 kolejnych miesięcy. Na pewno będzie to czas, który przyniesie Ci mnóstwo dobrych rzeczy, moc uśmiechu i radości, a także spełnienie najskrytszych marzeń. Tego właśnie życzymy Ci z całego serca.

BESTSELLERY
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów

537,12 zł

Cena regularna: 631,90 zł

Najniższa cena: 513,32 zł
szt.
Miód Manuka MGO™ 550+ 250g, Cukierki + Pasta bez fluoru
Miód Manuka MGO™ 550+ 250g, Cukierki + Pasta bez fluoru

266,82 zł

Cena regularna: 313,90 zł

Najniższa cena: 257,04 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium