Syrop z Miodem Manuka MGO 250+ – naturalny produkt prosto z Nowej Zelandii

Jak zrobić syrop z miodem? Takie pytanie zadaje sobie co roku wiele osób. Nic dziwnego – taki syrop ma nie tylko cenne właściwości, ale także pyszny smak. Nie każdy ma jednak czas czy chęci, żeby przygotować taki syrop samemu… Proponujemy więc gotowy, ale jednocześnie w pełni naturalny Syrop z Miodem Manuka MGO 250+. 

syrop z miodem manuka zdrowie samopoczucie

 

Gotowy syrop z miodem

Oczywiście miodowy syrop możemy przygotować sobie sami w domu, dodając do miodu np. cytrynę, imbir czy nawet czosnek lub cebulę. Wymaga to jednak odrobiny czasu i chęci, których w codziennym pośpiechu i natłoku obowiązków ciągle nam brakuje.

Manuka Health New Zealand™ proponuje nam gotowy produkt, czyli Syrop z Miodem Manuka MGO 250+. Oprócz miodu o niezwykłych właściwościach, zawiera też naturalny olejek tymiankowy, który wspomaga optymalne funkcjonowanie układu oddechowego.

 

Syrop z miodem Manuka

Syrop z Miodem Manuka MGO 250+ to przede wszystkim w 100% naturalne składniki! 24% produktu stanowi Miód Manuka MGO™, pochodzący z dziewiczych terenów Nowej Zelandii, uznawanej za najczystsze miejsce na Ziemi.

To niezwykły i rzadki gatunek, który za sprawą wysokiej zawartości methylglyoxalu (MGO), posiada unikalne właściwości. Wytwarzany jest z nektaru drobnych krzewów manuka zaledwie przez kilka tygodni każdego roku. Syrop, oprócz miodu, zawiera także olejek pochodzący z tej rośliny.

 

Miód Rewarewa

Mniej popularnym miodem, także pochodzącym z Nowej Zelandii jest Rewarewa. Rewarewa, podobnie jak manuka, jest wiecznie zielonym endemicznym drzewem, które w okresie kwitnienia pokrywa się pięknymi czerwonymi kwiatami. Są one zupełnie innego kształtu i dość skomplikowanej struktury.

Miód Rewarewa, tak jak Miód Manuka, stanowi 24% składu. Takie połączenie może być naturalnym wsparciem przez cały rok!

syrop z miodem manuka rewarewa naturalne wsparcie

Połączenie Miodu Manuka i Miodu Rewarewa sprawdza się przez cały rok u dzieci i dorosłych

 

Syrop z olejkami ziołowymi

Oprócz miodu, Syrop z Miodem Manuka MGO 250+ w swoim składzie zawiera naturalne olejki ziołowe. Jednym z nich jest olejek tymiankowy. Tymianek już w starożytnej Grecji był wykorzystywany do leczenia chorób dróg oddechowych. Dzięki wysokiej zawartości olejków eterycznych, witaminy C czy witamin z grupy B, także dzisiaj wykorzystywany jest w różnego typu preparatach na infekcje górnych dróg oddechowych.

Mięta to zioło, po które zazwyczaj sięgamy przy dolegliwościach żołądkowych. Od stuleci używana była zarówno w celach leczniczych, spożywczych jak i kosmetycznych. Olejek z mięty pieprzowej będący w składzie syropu i delikatnie odświeża.

Nasz naturalny syrop to także niezwykle cenny olejek anyżowy, który zawiera dobroczynne flawonoidy, proteiny i sterole. Ostatni składnik naturalnego wsparcia samopoczucia przez cały rok to wyciąg z lukrecji. Pierwsze wzmianki o wykorzystywaniu tej rośliny w celach medycznych pochodzą ze starożytnych Chin, ale to dzięki Grekom i Rzymianom lukrecja trafiła do Europy. W korzeniu lukrecji znajduje się blisko 400 związków chemicznych, z których najważniejsze to flawonoidy, kumaryny, saponiny triterpenowe i polisacharydy.

  

Syrop z miodem dla dorosłych

Naturalny syrop z Miodem Manuka i Rewarewa oraz olejkami ziołowymi stanowi doskonałe wsparcie także dla dorosłych. 

Codzienna praca, obowiązki domowe sprawiają, że często zaczyna brakować nam sił witalnych. Tymczasem miód to także źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów, które stanowią naturalny zastrzyk energii w codziennych zmaganiach.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium