Miody Manuka a koronawirus

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 z pewnością odcisnęła piętno na życiu każdego z nas. Lockdown, utrudnione podróżowanie czy lęk przed zakażeniem to czynniki, które z pewnością uprzykrzyły nam codziennie funkcjonowanie. Co jednak łączy Miody Manuka i koronawirusa? 

miód manuka pandemia zdrowie dieta jedzenie

 

Miód Manuka, czyli superfood z Nowej Zelandii

Miód Manuka to w 100% naturalny, wyjątkowy produkt będący wytworem ciężkiej pracy pszczół. Miód Manuka zawiera substancję czynną o nazwie methylgloxal (MGO), którą w takim stężeniu znajdziemy wyłącznie w oryginalnych Miodach Manuka. Z tego powodu ten nowozelandzki produkt jest zaliczany do kategorii superfoods.

 

Dlaczego Miód Manuka jest taki popularny? 

Miody Manuka z roku na rok zyskują na popularności. Polecają je zarówno celebryci jak i sportowcy. Bogactwo składników i minerałów, a także obecność methylgloxalu w dużym stężeniu sprawiają, że Miody Manuka są bardzo popularne.

Popularność Miodu Manuka wynika także z faktu, iż jest produkowany na odległych, dziewiczych terenach Nowej Zelandii. W kraju, który może pochwalić się najczystszym powietrzem na świecie. Dla osób żyjących w dużych, często bardzo zanieczyszczonych miastach jest to niewątpliwie kluczowy czynnik przy wyborze miodu.

Miód Manuka najłatwiej kupić przez Internet, ponieważ jego dostępność stacjonarna jest zazwyczaj dość ograniczona. W trakcie pandemii można było także zauważyć spory wzrost popularności wirtualnych zakupów. Ludzie obawiają się koronawirusa, więc od 2020 roku woleli robić zakupy przez Internet, aby unikać przebywania w dużych skupiskach ludzi.

miód manuka zdrowie dieta koronawirus pandemia

W pandemii internetowe zakupy mocno zyskały na znaczeniu

 

Sprzedaż Miodu Manuka a pandemia

Zbiory nie są w żaden sposób zagrożone, bowiem Nowa Zelandia jest jednym z krajów, które doskonale radzą sobie z pandemią. Nie ma absolutnie żadnych przeszkód, aby go kupić.

Zarówno statki, jak i inne pojazdy towarowe w żadnym momencie nie były objęte zakazem przekraczania granic, w związku z tym nie pojawiła się obawa, że dostawy Miodu Manuka mogą być wstrzymane lub choćby utrudnione. Co więcej – ze względu na mało obfite zbiory polskiego miodu w 2020 roku, wzrosła liczba miodu importowanego z innych krajów – w tym z Nowej Zelandii.

 

Gdzie najlepiej kupić Miód Manuka MGO™? 

Szukając prawdziwego nowozelandzkiego Miodu Manuka MGO™ warto wybierać sprawdzone sklepy internetowe. Na stronie miodymanuka.pl znajdziecie oryginalne miody z certyfikatem potwierdzającym rzeczywisty skład. Miodowe słoiczki dostarcza firma Manuka Health New Zealand – lider w nauce o Miodzie Manuka. 

Co więcej, w sklepie internetowym miodymanuka.pl znajdziecie oryginalny Miód Manuka MGO™ w najlepszej cenie. Warto zajrzeć chociażby do zakładki „promocje”, gdzie umieszczono atrakcyjne zestawy rozmaitych produktów.

Możecie skorzystać też z programu poleceń, oferując aż 15% zniżki dla swoich znajomych! Wystarczy kliknąć ikonę prezentu w lewym dolnym rogu strony i wpisać adres mailowy znajomego oraz swój. Jeśli Wasz znajomy skorzysta z polecenia, Wy też dostaniecie 15% rabatu na miodowy asortyment.

Prawdziwym łowcom okazji polecamy także zapisanie się do newslettera. Dla osób, które znajdą się w bazie co miesiąc przygotowywane są dedykowane oferty i zniżki na produkty. Jak więc widzicie – sposobów na oszczędzanie jest naprawdę wiele!

BESTSELLERY
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów

537,12 zł

Cena regularna: 631,90 zł

Najniższa cena: 513,32 zł
szt.
Zestaw poranne rytuały z Miodem Manuka MGO™
Zestaw poranne rytuały z Miodem Manuka MGO™

266,82 zł

Cena regularna: 313,90 zł

Najniższa cena: 257,04 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium