Jak obdarować najbliższych na weselu? Miód Manuka MGO™ dla rodziny Młodej Pary

Dzień ślubu to bardzo wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla pary, która zawiera związek małżeński, ale także dla ich rodzin. Moment, kiedy dwie osoby stają się jednością, jest naprawdę przełomowy. Większość osób tuż po ślubie wyprawia przyjęcie weselne. To właśnie podczas wesela zazwyczaj przychodzi moment na podziękowania i wręczenie prezentów najbliższym młodej parze osobom – rodzicom, rodzicom chrzestnym oraz babciom i dziadkom. Jak obdarować najbliższych na weselu? Oto krótki poradnik od Miodów Manuka MGO™.

 ślub wesele prezent goście rodzina upominek miód manuka

 

Prezent dla rodziców od młodej pary

Wiele par młodych ma problem z wyborem odpowiednich prezentów dla swoich rodziców. Tymczasem warto zastanowić się, co rodzice chcą dostać od młodej pary. Podkreślić trzeba, że niezależnie od tego, na jaki prezent zdecydują się świeżo upieczeni małżonkowie, na pewno będzie stanowił on miły gest i zostanie doceniony przez najbliższych.

Nie bez znaczenia jest również forma podziękowań i wręczenia upominku. Warto zadbać nie tylko o oryginalny prezent, ale także odpowiednią oprawę uroczystości. Moment podziękowania rodzicom to bardzo wzruszająca chwila, która na długo zostanie zapamiętana. To chwila, w której dziękuje się nie tylko za pomoc w organizacji ślubu i wesela, ale także za wychowanie, trud, cierpliwość i wysiłek na co dzień.

Wiele par młodych decyduje się na klasyczne upominki, które stanowią tradycyjną formę podziękowania dla rodziców. Zazwyczaj są to kosze prezentowe, okazałe bukiety kwiatów, prezentacje zdjęć, nagrane filmy bądź też albumy ze zdjęciami.

Osoby, które chcą uniknąć zwyczajnych prezentów, mogą zdecydować się na zestawy prezentowe Miodu Manuka MGO™. Zapakowane są w eleganckie, piękne opakowania, które gotowe są do wręczenia. To wyjątkowy prezent, który pokazuje rodzicom, jak bardzo są ważni w życiu młodej pary. 

ślub wesele prezent goście rodzina upominek miód manuka

Wesele to idealny moment, aby złożyć podziękowania najbliższym

 

Podziękowanie dla chrzestnych na weselu

Pary, które wiedzą już, co na podziękowania dla rodziców na weselu wybrać, z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób podczas wesela wyróżnić swoich rodziców chrzestnych. Nie wszyscy decydują się na ten krok, jednak jest to miły gest w kierunku tych wyjątkowych osób, które pełnią bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. W dniu ślubu warto zdecydować się więc na eleganckie i oryginalne podziękowania dla chrzestnych. Upominek dla matki chrzestnej i ojca chrzestnego na pewno sprawi, że wyjątkowy dzień ślubu na długi czas zapadnie im w pamięci. Para młoda w ten sposób może docenić, że rodzice chrzestni wspierali ich przez całe życie i mieli w nim bardzo ważną rolę.

Osoby zastanawiające się, co dać rodzinie na weselu, mogą zdecydować się na personalizowane prezenty na ślub dla chrzestnych. Mogą to być eleganckie statuetki, grawerowane upominki bądź też kosze z podarunkami. Wartym uwagi rozwiązaniem jest także Miód Manuka MGO™ na prezent.

Miód Manuka MGO™ w opakowaniu prezentowym przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom naturalnych produktów. To naprawdę wyjątkowy produkt, który pozyskuje się w zrównoważony sposób w dalekich zakątkach Nowej Zelandii. Takie prezenty na weselu na pewno nie przejdą bez echa!

 

Prezent dla babci i dziadka na wesele

Nie ulega żadnej wątpliwości, że na wyróżnienie w tym wyjątkowym dniu ślubu i wesela zasługują również babcie i dziadkowie. Pomimo tego, że według tradycji to młoda para w dniu ślubu otrzymuje prezenty, to jednak prezent dla babci i dziadka również jest doskonałym pomysłem.

Upominek może stanowić formę podziękowania za wsparcie – nie tylko w dniu ślubu, ale także przez całe życie. Babcia i dziadkowie to osoby, które docenią nawet najdrobniejszy gest, jednak warto nieco się wysilić i poszukać bardziej oryginalnego upominku.

Do pięknych i kolorowych bukietów kwiatów dołączyć można Miód Manuka MGO™ w opakowaniu prezentowym. Miód Manuka MGO™ na wesele jako forma podziękowania dla babci i dziadka na pewno zostanie przyjęty z wdzięcznością i uznaniem. Starsze osoby na pewno poczują się zainteresowane wyjątkowym Miodem Manuka MGO™ w eleganckim opakowaniu prezentowym.

ślub wesele prezent goście rodzina upominek miód manuka Zestaw prezentowy z Miodem Manuka MGO™ świetnie sprawdzi się jako podarunek dla gości weselnych

 

Jak obdarować najbliższych na weselu?

Wśród osób, które razem z młodą parą świętują wyjątkowy dzień ślubu, są nie tylko ich rodzice, chrzestni oraz babcię i dziadkowie. To także dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi, którzy przyszli, by razem z nimi celebrować miłość. Także i dla nich warto mieć w zanadrzu niewielkie upominki, które będą stanowiły formę podziękowania za przybycie i wsparcie w tym jakże ważnym dniu.

Przy talerzykach zaproszonych gości można umieścić cukierki z Miodem Manuka MGO™. Ucieszą się z nich zwłaszcza miłośnicy niebanalnych, oryginalnych słodkości. Cukierki z Miodem Manuka MGO™ dostępne są w różnych wariantach smakowych . W roli małych, niezobowiązujących upominków równie dobrze sprawdzą się zapachowe świeczki, niewielkie mydełka, nalewki w małych buteleczkach, personalizowane magnesy i breloczki do kluczy.

Podsumowując, niezależnie od tego, na jakie prezenty na wesele zdecyduje się młoda para, na pewno zostaną one przyjęte z wdzięcznością i radością. To nie sam prezent jest ważny, ale wszystko to, co się z nim wiąże – uczucia, miłość i uznanie. Na szczególną uwagę zasługują estetycznie zapakowane zestawy prezentowe, które na pewno zaskoczą i ucieszą rodziców, rodziców chrzestnych, a także dziadków młodej pary.

BESTSELLERY
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów

537,12 zł

Cena regularna: 631,90 zł

Najniższa cena: 513,32 zł
szt.
Miód Manuka MGO™ 550+ 250g, Cukierki + Pasta bez fluoru
Miód Manuka MGO™ 550+ 250g, Cukierki + Pasta bez fluoru

266,82 zł

Cena regularna: 313,90 zł

Najniższa cena: 257,04 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium