Jaka maść na rany dla dzieci i osób starszych? Antybakteryjny miód Manuka na skaleczenia

Rany, zadrapania i skaleczenia to dość powszechny problem, z jakim może się spotkać każdy z nas. Niestety najczęściej ulegają im dzieci oraz osoby starsze, u których sytuację dodatkowo komplikuje delikatna skóra. Niewielkie goją się stosunkowo szybko i bez pozostawiania blizn. Inaczej jest w przypadku poważniejszych ran, kiedy odbudowanie wszystkich warstw skóry staje się bardziej skomplikowane. Skutecznym wsparciem w procesie gojenia może być Antybakteryjny Miód Manuka na rany prosto z Nowej Zelandii.

Antybakteryjny Miód Manuka maść dla dzieci i starszych

 

 

Antybakteryjny Miód Manuka na rany na gojenie

Naturalna maść na rany produkcji Manuka Health New Zeland™ to specjalnie receptura opracowana z myślą o delikatnej skórze najmłodszych, ale także cienkiej i wysuszonej skórze osób w wieku podeszłymAntybakteryjny Miód Manuka na rany , utrzymując odpowiednie nawilżenie oraz niskie pH skóry, pomaga w naturalny sposób przyśpieszyć gojenie ran bez blizn. Doskonale oczyszcza ranę oraz chroni przed wszelkiego typu infekcjami.

Antybakteryjny Miód Manuka maść na rany

Antybakteryjny Miód Manuka jest świetnym uzupełnieniem zwykłego plastra

 

Maść na rany bez recepty

Antybakteryjny Miód Manuka na rany przyspiesza gojenie ran i stanowi w 100% naturalny wyrób medyczny dostępny bez recepty. Maść jest też bardzo wygodna i łatwa w użyciu. Wystarczy okolice rany oczyść wodą, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, na dotkniętym obszarze rozprowadzić cienką warstwę maści, a następnie przykryć opatrunkiem.

 

Przyspieszanie gojenia ran u dzieci

Aby skóra dziecka pełniła swoje funkcje ochronne, ważne jest zachowanie ciągłości bariery naskórkowej. Uszkodzona staje się bardziej wrażliwa na różnego czynniki drażniące, jak twarda woda czy produkty kosmetyczne.

Tymczasem rany u dzieci to niestety codzienna rzeczywistość każdego rodzica. Dziecięca ciekawość, duża ruchliwość, a do tego nie w pełni rozwinięta koordynacja ruchowa to przyczyna wielu skaleczeń, otarć, zadrapań czy oparzeń. Także u niemowlaków, u których poszczególne warstwy skóry są znacznie cieńsze i mniej zwarte, a elastyczne włókna w skórze nie w pełni rozwinięte, może dochodzić powstawania mniejszych lub większych ran czy podrażnień.

Antybakteryjny Miód Manuka na rany jest bezpiecznym produktem zarówno w przypadku niemowląt, kobiet w ciąży czy też nieco starszych osób. Skutecznie przyspiesza regenerację delikatnego naskórka oraz zapobiega powstawaniu blizn.

Ponieważ skóra dzieci jest delikatniejsza i zarazem bardziej plastyczna smarowanie maścią przynosi znacznie lepsze efekty niż u osób dorosłych. Maść delikatnie nawilża skórę wokół rany, dzięki czemu staje się ona elastyczna i odpowiednio napięta.

Antybakteryjny Miód Manuka na rany działa silnie przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, reguluje pH skóry i delikatnie łagodzi dolegliwości bólowe. Dodatkowo Miód Manuka silnie działa na bakterie, które najczęściej namnażają się w ranach.

Antybakteryjny Miód Manuka maść na rany na skaleczenia dla dzieci

Antybakteryjny Miód Manuka to nieoceniona pomoc dla każdego rodzica

 

Przyspieszenie gojenia ran u osób starszych

U osób starszych problemem są rany przewlekłe, które mogą być konsekwencją samego stanu zdrowia, jak też uszkodzeń mechanicznych. Ich gojenie stanowi bardziej złożony proces, a czas regeneracji skóry uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Okazuje się jednak, że Antybakteryjny Miód Manuka na rany może znacznie go przyśpieszyć.

Antybakteryjny Miód Manuka na rany ma zastosowanie zarówno w terapii ran przewlekłych, takich jak owrzodzenia kończyn, zespół stopy cukrzycowej, jak również ran nowotworowych czy pooperacyjnych. Niezwykle skutecznie usuwa tkankę martwiczą i naturalnie oczyszcza ranę.

BESTSELLERY
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów

537,12 zł

Cena regularna: 631,90 zł

Najniższa cena: 513,32 zł
szt.
Miód Manuka MGO™ 550+ 250g, Cukierki + Pasta bez fluoru
Miód Manuka MGO™ 550+ 250g, Cukierki + Pasta bez fluoru

266,82 zł

Cena regularna: 313,90 zł

Najniższa cena: 257,04 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium