Antybakteryjny Miód Manuka na rany – naturalna maść na rany dla każdego

Przykre wypadki takie jak skaleczenia, otarcia czy zadrapania zdarzają się chyba każdemu. Nie należy jednak ich lekceważyć, aby nie doprowadzić do poważniejszych komplikacji. Czasem zwykły plaster to za mało. Kiedy rana trudno się goi, warto sięgnąć po Antybakteryjny Miód Manuka na rany, który zawiera w 100% sterylny Miód Manuka.

maść z antynbakteryjnym miodem manuka na rany właściwości miodu manuka

 

Właściwości Miodu Manuka

O niezwykłych właściwościach krzewu manuka wiedzieli już przed wielu laty rdzenni mieszkańcy Nowej Zelandii, którzy z pędów i nasion rośliny przygotowywali lecznicze napary. Z kolei dawni pasterze podając swoim krowom miód pochodzący z nektaru kwiatów krzewu manuka zauważyli, że krowy praktycznie nie chorują.

Minęło wiele lat zanim przeprowadzono badania mające na celu wyjaśnić z jakich powodów ten gatunek miodu jest taki wyjątkowy. Okazuje się, że może także stanowić skuteczne antidotum na wszelkie rany, oparzenia czy inne problemy skórne. Zatem jaki produkt na rany? Najlepiej w maści Antybakteryjny Miód Manuka na rany!

 

Miód Manuka na rany

Antybakteryjny Miód Manuka na rany to specjalnie opracowana receptura wspomagająca regenerację uszkodzonej tkanki skóry. Jest tak dlatego, że maść ma działanie bakteriobójcze.

To całkowicie naturalny produkt na rany mający w składzie 100% sterylny Miód Manuka. Nie zawiera żadnych barwników, konserwantów oraz substancji zapachowych. Dlatego też jest bezpieczny dla osób w każdym wieku – nawet dla niemowląt, osób starszych czy kobiet w ciąży.

 

Czy miód przyspiesza gojenie ran?

Skuteczne przyspieszanie gojenia ran to jedno najważniejszych efektów stosowania Antybakteryjny Miód Manuka na rany. Produkt skutecznie wspiera proces regeneracji wszelkich ran, w tym otarć, zadrapań, oparzeń i owrzodzeń skóry. Sprawdzi się także w przypadku ran pooperacyjnych czy ran przy cukrzycy. To także świetne rozwiązanie w przypadku trudno gojących się ran.

Dodatkowo maść chroni uszkodzone miejsce przed infekcją, zapewnia odpowiednie nawilżenie i niskie pH skóry. Jednocześnie wspomaga naturalne oczyszczanie ran delikatnie pielęgnując i chroniąc ich okolice.

antybakteryjny miód manuka maść na rany zdrowie naturalny opatrunek

Antybakteryjny Miód Manuka na rany to maść, która przyspiesza gojenie ran

 

Antybakteryjny Miód Manuka na rany?

Właściwości antybakteryjne Antybakteryjnego Miód Manuka na rany klasy medycznej mają wpływ na szybkie oczyszczanie i gojenie się skaleczeń.

Antybakteryjny Miód Manuka na rany produkcji Manuka Health New Zealand to najwyższej klasy produkt medyczny dostępny bez recepty. Tworzy specjalną barierę między raną i środowiskiem zewnętrznym. Zapewniając odpowiednie nawilżenie, zapobiega hamowaniu procesów gojenia skaleczenia i skutecznie zmniejsza ryzyko powstania blizn.

Świetnie sprawdzi się zwłaszcza u osób, które najczęściej ulegają nieprzewidzianym wypadkom, jak małe dzieci czy seniorzy.

 

Antybakteryjny Miód Manuka na rany - zastosowanie

Antybakteryjny Miód Manuka na rany ma zastosowanie w leczeniu niewielkich ran i uszkodzeń skóry, w tym skaleczeń, otarć, zadrapań, oparzeń i owrzodzeń. Posiada silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu skutecznie wspomaga oczyszczanie rany z martwych tkanek oraz zapewnia optymalne środowisko nowym tkankom. Ma to wpływ na szybsze gojenie się rany.

Jest to wyrób medyczny wyprodukowany według najwyższych norm jakości. Nie zawiera pyłków ani innych zanieczyszczeń mogących powodować alergie. Z powodzeniem wykorzystywany w profesjonalnych klinikach oraz szpitalach w całej Europie.

 

Co zrobić, żeby rana się szybko zagoiła?

Regularne okłady z Antybakteryjny Miód Manuka na rany to wysoka skuteczność w gojeniu przykrych urazów skóry oraz eliminacji drobnoustrojów i bakterii. Najpierw okolice rany należy przemyć wodą tak, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Następnie na uszkodzonym obszarze rozprowadzamy cienką warstwę Antybakteryjny Miód Manuka na rany i przykrywamy odpowiednim opatrunkiem.

Dobrze jest sprawdzać codziennie jak goi się rana. W razie potrzeby nanosimy maść ponownie oraz zakładamy świeży opatrunek.

BESTSELLERY
Miód Nektarowy Manuka MGO 100+ w saszetkach (nawet 323,5 MGO™)
Miód Nektarowy Manuka MGO 100+ w saszetkach (nawet 323,5 MGO™)

40,00 zł

Cena regularna: 50,00 zł

Najniższa cena: 50,00 zł
szt.
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów
2x Miód Manuka MGO™ 400+ 500g + Pasta do zębów

537,12 zł

Cena regularna: 631,90 zł

Najniższa cena: 513,32 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium