Manuka Health New Zealand

Manuka Health New Zealand – zaufaj profesjonalistom

 

Miód Manuka

Miody Manuka wciąż zyskują w Polsce popularność. Jedni kupują je ze względu na właściwości, inni aby spróbować egzotyki. Który miód wybrać aby mieć pewność, że kupuje się oryginalny, wysokiej jakości produkt z Nowej Zelandii? Wybierz miody Manuka Health New Zealand!

Impulsem do założenia Manuka Health była wiedza, że nowozelandzkie produkty pszczele posiadają unikalne właściwości. Od początku podstawowymi wartościami, którymi kierowała się firma były chęć pogłębiania wiedzy i dostarczenia najwyższej jakości produktów. Od momentu założenia firmy w 2006 r., w Te Awamutu, Manuka Health zarządza i pielęgnuje każdy etap procesu od ula, przez produkcję, po pakowanie, wszystko odbywa się w zakładach własnych w Nowej Zelandii. Ponadto, dzięki tak rozbudowanemu systemowi, podróż każdego słoika miodu można prześledzić aż do pszczelarza, od którego pochodzi. Obecnie firma składa się z wciąż rosnącego zespołu specjalistów – 140 ludzi i ok. 1.5 miliarda pszczół.

Czytaj więcej o Manuka Health New Zealand

Manuka Health jest drugim co do wielkości producentem miodu Manuka w Nowej Zelandii. Lata pracy i doświadczeń pozwoliły wytworzyć systemy, które pomagają uzyskać najwyższej jakości miód, bez szkody dla wytwarzających go pszczół. System zdalnego monitoringu rejestruje wszystkie dane dotyczące ula, takie jak: lokalizacja, siła kolonii pszczół i przepływ miodu.

Zdalny monitoring pomaga:
• śledzić, gdzie w kraju znajdują się ule (często w bardzo odległych, trudno dostępnych miejscach).
• w pełnej identyfikacji miejsca produkcji miodu
• umieścić ule w zrównoważony sposób, dzięki temu nie ma natłoku pszczół w jednym miejscu. Jest mniej uli, ale wyższy plon miodu
• mierzyć zdrowie i produktywność ula

Z badań przeprowadzonych na reprezentatywnej grupie Polaków przez Biostat w 2018 roku wynika, że MHNZ jest liderem i pewnym dostawcą na rynku miodów Manuka w Polsce (badanie zostało przeprowadzone na zlecenie firmy Propharma). Z tego badania wynika również, że:

• 25% ankietowanych zna miód manuka (taka sama ilość osób deklaruje znajomość chlorelli i spiruliny)
• Manuka Health cieszy się w Polsce największą popularnością. Wśród kupujących miody Manuka aż 49.3% wybiera miody Manuka Health (prawie 2 razy więcej niż drugą w kolejności firmę).
• zaufaniem cieszy się oznaczenie miodów systemem MGO. Prawie 75% wszystkich zakupionych miodów było oznaczone tym symbolem.
• 43% kupujących uważa, że miody Manuka posiadają ‘magiczną moc’, a ponad połowa, że miody te są jedyne w swoim rodzaju.
• Respondenci pozytywnie ocenili skuteczność miodów Manuka. W 10 stopniowej skali średnia ocena skuteczności wynosi aż 7.1/10
• 52.8% kupujących uważa, że miody są drogie, ale warte swojej ceny
• Ponad połowa uważa, że są o jedyne takie miody na świecie, tyle samo ankietowanych uważa, że dostarczają organizmowi to, co najwartościowsze

Wśród kupujących miody Manuka aż 49.3% wybiera miody Manuka Health (prawie 2 razy więcej niż drugą w kolejności firmę). Ponadto zaufaniem cieszy się oznaczenie miodów systemem MGO. Prawie 75% wszystkich zakupionych miodów było oznaczone tym symbolem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium