Strona główna
Prawdopodobnie Najzdrowszy Miód na Świecie

Miód Manuka MGO™ to najczęściej wybierany miód Manuka w Polsce, który uzyskał prestiżowe nagrody: Laur Konsumenta - Grand Prix 2013, Odkrycie 2011, Laur Konsumenta - Odkrycie 2010, Eco Laur Konsumenta 2009, Perły Medycyny i Zdrowa Jakość.

Co sprawia, że Miód Manuka jest tak wyjątkowy?

manuka - zaufało nam już 60 000

Unikatowy nowozelandzki miód Manuka jest jedynym na świecie w 100% naturalnym produktem spożywczym zawierającym istotne żywieniowo ilości methylglyoxalu (MGO™) – od 30 do 800 mg/kg. Dla porównania - zawartość methylglyoxalu w innych miodach nie przekracza 10 mg/kg.

Wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem unikatowych właściwości miodów Manuka dzięki czemu:

  • Ma wyjątkowo korzystny wpływ na poprawę i utrzymania dobrego stanu układu pokarmowego,
  • dobroczynnie działa na układ odpornościowy,
  • jest pomocny w dbaniu o zdrowie skóry.

Przeczytaj więcej o właściwościach miodu Manuka...

 

Dlaczego warto wybierać miód MGO®?

Największe autorytety w dziedzinie badań nad Manuką (prof. Molan - twórca metody UMF oraz prof. Henle) zgodnie oświadczyli, że metoda MGO™ jest obecnie najlepszym sposobem oceniania ich właściwości.

czytaj więcej.

ZOBACZ Optymalny zakup: Miód Manuka MGO 250+


Solidne podstawy naukowe

Profesor Thomas Henle, twórca metody MGO, jak i profesor Peter Molan, twórca starszej metody UMF, zgodnie twierdzą, że najlepszym wskaźnikiem oryginalności i jakości miodu manuka jest zawartość naturalnego methlylglyoxalu (MGO), który odpowiada za trwałe i wyjątkowe właściwości tego miodu. Obaj naukowcy zalecają ostrożność przy kupowaniu miodu manuka manuka z oznaczeniem Active, gdyż jego wartość może być zbliżona do zwyczajnego miodu.

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo...

Więcej informacji o methylglyoxalu i innych źródłach aktywności miodu...

Przeczytaj więcej o oryginalnym Miodzie Manuka...

 


Najwyższa jakość w każdym słoiku

Certyfikowana zawartość methylglyoxalu kwalifikuje Miód Manuka MGO™ jako Żywność Funkcjonalną - o podwyższonej zawartości składnika naturalnego. Miód Manuka MGO™ jest produktem w 100% naturalnym, zbieranym i przetwarzanym wg najwyższych standardów jakości. Każda, bez wyjątku, partia miodu przechodzi wielokrotne badanie laboratoryjne zanim trafi do sprzedaży.

Więcej informacji o produkcji Miodu Manuka MGO™ i gwarancjach jakości...


Miody Manuka nie są lekiem ani substytutem leku. W przypadku problemów zdrowotnych należy skontaktować się z lekarzem i pozostawać pod jego opieką.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium