Oświadczenie o ochronie poufności danych klientów
Ochrona poufności danych klientów
Firma Propharma sp. z o. o. chroni Państwa dane osobowe przesyłane w ramach transakcji internetowych. Zobowiązujemy się do zabezpieczenia udostępnionych przez Państwa danych osobowych, oraz, w miarę możliwości, do używania tych danych tylko w sposób przez Państwa określony.
Celem niniejszego oświadczenia jest powiadomienie Państwa o zasadach ochrony danych osobowych zbieranych podczas transakcji internetowych i telefonicznych oraz o dostępnych Państwu opcjach wyboru sposobu zbierania i wykorzystywania tych informacji przez firmę Propharma sp. z o. o.
Odnośnik do niniejszego oświadczenia znajduje się na dole każdej strony każdej witryny, do której ma ono zastosowanie, oraz we wszystkich innych miejscach, w których wymagane jest podanie danych osobowych. Oświadczenie to wyjaśnia także procedury ochrony danych, informuje o Państwa prawach dostępu do nich oraz wymienia pracowników firmy Propharma sp. z o. o., którzy odpowiedzą na Państwa pytania na temat tego oświadczenia oraz zaoferują pomoc w innych kwestiach.

Zbieranie i wykorzystywanie danych naszych klientów
Niniejsze oświadczenie o ochronie danych osobowych dotyczy zbierania i wykorzystywania danych osobowych przez Propharma sp. z o. o.
Dane objęte niniejszym oświadczeniem są danymi osobowymi przesyłanymi w czasie transakcji internetowej oraz telefonicznej z firmą Propharma sp. z o. o.

Dane osobowe
Propharma sp. z o. o. zbiera dane osobowe przy:
• zarejestrowaniu do serwisu firmy Propharma sp. z o. o.,
• dokonywaniu zakupów przez Internet,
• przesyłaniu nam pytań lub komentarzy,
• zwracaniu się o informacje lub materiały,
• wypełnianiu ankiet internetowych,
• uczestniczeniu w promocjach, nagrodach, loteriach lub konkursach internetowych.
Zbierane dane mogą obejmować nazwisko, adres, dane dla fakturowania lub dostawy, adres e-mail, dane o odbiorcy prezentu oraz dane karty kredytowej. Propharma sp. z o. o. używa danych osobowych w celu rejestracji klientów w programach; tworzenia kont i zarządzania nimi; przetwarzania, realizowania i monitorowania zamówień; odpowiadania na emaile; wysyłania zamówionych informacji.

Wiadomości od firmy Propharma sp. z o. o. (w tym reklamy)
Propharma sp. z o. o. może wysyłać emaile dotyczące zamówień, konta użytkownika lub zawierające odpowiedzi na zadane pytania. Propharma sp. z o. o. może także wysyłać emaile z informacjami oraz promocjami produktów i usług, które mogą Państwa zainteresować, o ile nie zaznaczą Państwo, że sobie tego nie życzą. Zawsze mają Państwo możliwość powiadomienia nas o zgodzie lub odmowie otrzymywania emaili reklamowych przy rejestracji do serwisu, przy przesyłaniu nam danych osobowych oraz przy otrzymywaniu od nas emaili. Jeśli zdecydują się Państwo nie otrzymywać takich emaili reklamowych, mogą Państwo nie otrzymać w przyszłości specjalnych i cennych ofert. Opcja rezygnacji dotyczy tylko emaili reklamowych. Uważamy za konieczne wysyłanie emaili dotyczących Państwa konta lub zamówienia.
Wszystkie emalie reklamowe wysyłane przez firmę Propharma sp. z o. o. informują o sposobie zrezygnowania z otrzymywania dalszych takich emaili. Użytkownik może zawsze zmienić preferencje otrzymywanej poczty elektronicznej.
Firma Propharma sp. z o. o. kontaktuje się z klientami głównie za pomocą poczty elektronicznej. Czasami mogą one wykorzystać do tych celów także pocztę tradycyjną, komunikaty SMS lub inne media.
W zawierającej reklamę wiadomości e-mail od firmy Propharma sp. z o. o. znajdą się informacje o sposobie rezygnacji z otrzymywania dalszych wiadomości tego typu.

Dane innych osób
Otrzymane dane innych osób (zwykle adresy email) wykorzystujemy zgodnie z życzeniem danego użytkownika.

Udostępnianie danych osobowych
Firma Propharma sp. z o. o. nie sprzedaje, i nie wypożycza danych osobowych przesłanych za pośrednictwem witryny internetowej.
Firma Propharma sp. z o. o. może ujawnić dane osobowe bez zgody danego użytkownika na podstawie przepisów lub postanowienia sądu, w ramach współpracy z organami ścigania, lub w celu ochrony majątku lub praw umownych firmy Propharma sp. z o. o.
Firma Propharma sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do przekazania danych osobowych w związku ze sprzedażą lub przekazaniem całej firmy lub jej majątku albo ich części. W przypadku sprzedaży lub przekazania firmy, Propharma sp. z o. o. umożliwi Państwu zastrzeżenie Państwa danych osobowych. Może to oznaczać, że nowa organizacja nie będzie mogła dalej świadczyć Państwu usług lub oferować produktów oferowanych przez firmę Propharma sp. z o. o.

Inne dane – znaczniki kontekstu klienta (cookies)
Firma Propharma sp. z o. o. automatycznie otrzymuje i zapisuje na swoich serwerach dane pochodzące z przeglądarek odwiedzających witrynę, w tym adres IP komputera odwiedzającego oraz inne informacje, wykorzystując znaczniki kontekstu klienta (cookies).
Dane takie, pochodzące z tysięcy odwiedzin witryny, są agregowane i analizowane razem. Umożliwia to poznanie tendencji odwiedzin witryn firmy Propharma sp. z o. o., oraz określenie najpopularniejszych elementów oraz danych dostępnych na tych witrynach.
Możemy także zbierać i zapisywać dane o odwiedzanych stronach naszej witryny, oraz wiązać je z danymi osobowymi, aby dostosować zawartość witryny do preferencji użytkowników. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mogli świadczyć lepsze usługi, dostarczając więcej interesujących elementów i usuwając informacje niepotrzebne. Jednakże mają Państwo możliwość poinformowania nas o tym, że nie życzą sobie wykorzystywania takich informacji w przyszłości.

Ochrona Państwa danych
W celu zapobieżenia niedozwolonemu dostępowi, zachowania rzetelności danych oraz zapewnienia ich właściwego wykorzystania, wprowadziliśmy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i administracyjne zabezpieczenia, które chronią dane zbierane poprzez Internet. Ponadto stale oceniamy nowe technologie pod kątem zabezpieczania danych. Pracownicy firmy Propharma sp. z o. o. są przeszkoleni w stosowaniu tych zasad. Każdy z naszych pracowników jest informowany o naszej polityce, zasadach i wskazówkach dotyczących zachowania poufności.
Jednakże oprócz naszych starań, także do Państwa należy właściwa ochrona własnych danych. Zachęcamy Państwa do dokładnego zabezpieczania własnych danych podczas żeglowania po Internecie. Przede wszystkim należy często zmieniać hasła, używając połączenia liter i cyfr, oraz korzystać z przeglądarki zabezpieczającej przesyłane dane.

Wspólnoty wirtualne
Na niektórych z witryn firmy Propharma sp. z o. o. mogą Państwo uczestniczyć w forach dyskusyjnych. Prosimy o powściągliwość przy ujawnianiu danych osobowych podczas korzystania z tych usług. Ujawnione dane, takie jak nazwisko i imię, nazwa członkowska czy adres emailowy, mogą być zbierane i wykorzystywane przez inne osoby do wysyłania niepożądanych wiadomości pocztą elektroniczną. Usługi te są dostępne dla wszystkich. Publikowane na nich wiadomości są widoczne dla wszystkich uczestników i nie są chronione. Propharma sp. z o. o. nie może nadzorować uwag wysyłanych przez inne osoby podczas korzystania przez Państwa z tych usług. Mogą Państwo uznać, że uwagi te są obraźliwe, szkodliwe lub nieprawdziwe.

Odnośniki do innych witryn
Niektóre z witryn firmy Propharma sp. z o. o. zawierają odnośniki do innych witryn. Firma Propharma sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za politykę poufności danych stosowaną przez inne witryny. Firma Propharma sp. z o. o. zachęca Państwa do sprawdzenia zasad zachowywania poufności danych przez te witryny.

Aktualizacja danych
Jako zarejestrowany członek www.miodymanuka.pl lub innej usługi internetowej firmy Propharma sp. z o. o., mogą Państwo po zalogowaniu się przeglądać i aktualizować swój profil w razie zmiany danych osobowych. Oprócz tego mogą Państwo wysłać wiadomość email z żądaniem zmiany Państwa danych lub ich kopii utworzonej podczas odwiedzania przez Państwa naszej witryny. Możemy naliczać nominalną opłatę za udzielanie takich informacji. Postaramy się, aby Państwa prośby zostały pozytywnie rozpatrzone. W celu zabezpieczenia przed niepożądanym dostępem, wymagany jest przy tym Państwa dowód tożsamości.

Kontakt z firmą Propharma sp. z o. o.
Odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące poufności Państwa danych podczas używania witryny firmy Propharma sp. z o. o. można otrzymać kontaktując się z nami. Firma Propharma sp. z o. o. chętnie wyjaśni wszelkie Państwa wątpliwości dotyczące naszej polityki poufności danych.

Zmiany w niniejszym oświadczeniu o poufności
Firma Propharma sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do periodycznej modyfikacji niniejszego oświadczenia, poprzez zamieszczanie łatwo widocznego zawiadomienia na tej stronie, lub, w przypadku znaczącej zmiany, zawiadomienia pocztą elektroniczną wszystkich klientów, których dane znajdują się w naszej bazie.
Niniejsze oświadczenie o poufności zostało ostatni raz zmienione dnia 1 października 2009 roku.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium