Korzystny wpływ Miodu Manuka na górne drogi oddechowe

Miody Manuka MGO® powstają w Nowej Zelandii. Wytwarzają je pszczoły żywiące się nektarem z kwiatów krzewu Manuka. Miody Manuka znane są na całym świecie ze względu na swoje unikatowe właściwości, związane z zawartością methylglyoxalu. Ta znajdująca się w miodach substancja sprawia, że mają one korzystny wpływ na układ pokarmowy, odpornościowy oraz na skórę. Dowiedziono, że im wyższe jest stężenie methylglyoxalu w miodzie, tym jego dobroczynne działanie jest silniejsze. Ponieważ w Miodach Manuka MGO® stężenie methylglyoxalu waha się od 100 do nawet 550 mg na kilogram miodów, ich działanie jest zdecydowanie silniejsze niż zwykłych miodów, w których stężenie to nie przekracza 10 mg/kg.

Dowiedz się więcej: Właściwości - Gwarancje jakości - Rodzaje Miodów Manuka

Osoby, które były na tej stronie, najczęściej kupowały następujący produkt:

Poniżej przedstawiamy Państwu listy otrzymane od osób, które złagodziły dokuczliwe objawy towarzyszące problemom z górnymi drogami oddechowymi włączając do swojej diety Miód Manuka MGO™.
Zamieszczone poniżej listy są indywidualnymi opiniami naszych klientów i nie stanowią gwarancji uzyskania takich samych efektów w każdym przypadku. Prosimy pamiętać, że Miody Manuka MGO® nie są lekiem.

Witam,
Kupiłam Miód Manuka, bo często walczę z infekcjami nosa i gardła, które dopadają mnie wiosną i jesienią. Zaczynały się one intensywnym katarem, bólami głowy, podwyższoną temperaturą.
Miód Manuka wyraźnie poprawia moje samopoczucie w takich wypadkach. Bardzo ważne jest, żeby spożywać miód, gdy pojawią się pierwsze objawy.
Myślę, że dobrze go mieć w domu, bo ma wszechstronne dobroczynne działanie. Ewa A.
Olsztyn

Od kilku lat często miałam infekcje górnych dróg oddechowych, szczególnie gardła, krtani i oskrzeli. Wiązał się z tym męczący kaszel i zaleganie wydzieliny w oskrzelach. Środki, które stosowałam nie przynosiły zdecydowanej poprawy.

Kiedy wzięłam cukierki z miodem Manuka i propolisem „BIO 30” po pierwszym dniu objawy bardzo się zmniejszyły i w krótkim czasie ustąpiły. Od tamtej pory raz dziennie biorę cukierek.

Hanna M. z Warszawy

Wszystkie rekomendacje zamieszczamy anonimowo lub za zgodą autorów na publikację imienia lub nazwiska. Oryginały dostępne są w redakcji. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 801 700 021 lub (22) 266 84 99

Zachęcamy także do przesyłania Państwa opinii o efektach stosowania produktów z miodu Manuka: biuro@pro-pharma.pl

UWAGA: przedstawione listy klientów są ich subiektywnymi informacjami i w żaden sposób nie informują i nie stanowią o zdrowotnym działaniu Miodu Manuka. Efekt uzyskany przez klienta może być wynikiem różnych sytuacji i czynników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium