Eco Laur dla miodów Manuka

Rzecz o Biznesie w Rzeczpospolitej
 
Zdrowie miodem płynące
 
Propharma Sp. z o.o. jest pierwszą firmą, która wprowadziła do Polski unikalne miody pod marką Manuka Health. Są naturalnym środkiem spożywczym korzystnie wpływającym na organizm człowieka.
 
Miód Manuka to niezwykle aromatyczny miód z kwiatów drzewa herbacianego nazywanego po maorysku manuką. Produkowany jest z leptospermum scoparium - rośliny unikatowej dla Nowej Zelandii. Jej białe kwiaty pojawiają się wiosną i pełne są nektaru, z którego pszczoły produkują ciemny, gęsty miód. Wiarygodność ekologiczną Nowej Zelandii potwierdza fakt, iż jest to jeden z najczystszych i najbliższych naturze krajów świata.
 
Profesor Thomas Henle i zespół naukowców z Politechniki w Dreźnie odkryli aktywny składnik miodu z krzewu manuka – methylglyoxal. Jest on naturalnym produktem, który powstaje w czasie procesu dostawania się glukozy do żywych komórek - tak w organizmie człowieka, zwierzęcia, jak i rośliny. W czasie tego procesu methylglyoxal jest produkowany, a następnie wykorzystywany do budowy zdrowych żywych komórek. Prof. Henle zauważa, że wysokie wskaźniki poziomu methylglyoxalu znalezione w miodzie Manuka nie były jeszcze odkryte w żadnym innym produkcie żywnościowym. Miody te zachwycają wspaniałym smakiem, są w 100% naturalne, pozbawione jakichkolwiek domieszek i dodatków.
 
Firma Propharma, właściciel serwisu www.miodymanuka.pl importuje do Polski wyroby z kategorii Medical Food z całego świata. Spółka dba o wiarygodną, rzetelną informację naukową o swoich produktach oraz ich wysoką jakość.
 
Miody nie są ostatnim produktem, który ma zrewolucjonizować rynek. Obecnie Propharma wdrożyła także kosmetyki z miodem Manuka, a w najbliższym czasie planuje wprowadzić kolejne wyroby z Nowej Zelandii, Kanady, Azji i innych części świata.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium