Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Miód Manuka naukowiec

Pionierzy w dziedzinie nauki o produktach pszczelich

Jako pionier w nauce o miodzie manuka i Propolisie, Manuka Health chce odkrywać jak najwięcej, aby zrozumieć i uwolnić potencjał tych cudownych, naturalnych produktów. Ponad 10 letnia współpraca z liderami w swojej dziedzinie, w tym z profesorami Molanem, Henle i Terao (patrz poniżej) i innymi partnerami naukowymi, zaowocowała włączeniem ich badań i wiedzy do rozwoju produktów.

Miód Manuka logo

Miód Manuka MGO™

W 2008 r. Manuka Health była pionierem testów methylglyoxalu (MGO) jako precyzyjnej i niezawodnej metody oceny miodu Manuka, opartej na przełomowej pracy niemieckich partnerów badawczych. Odkrycie methylglyoxalu jako kluczowego związku naturalnie występującego w miodzie Manuka było przełomem po latach badań naukowych na całym świecie. Naukowi partnerzy wciąż pogłębiają naszą wiedzę na temat tego niezwykłego miodu.

Dowiedz się więcej o MGO tutaj

Miód Manuka propolis

Propolis nowozelandzki BIO™

Współpracując z czołowymi naukowcami, Manuka Health zapoczątkowała proces pozyskiwania i mierzenia korzystnych związków bioaktywnych występujących w wysokich poziomach w nowozelandzkim propolisie. Ich testy wyznaczają nowe standardy, identyfikując związki propolisu, które są naprawdę bioaktywne (aktywne w organizmie) i gwarantują poziomy tych bioaktywnych składników w naszym propolisie.

Partnerzy badawczy i współpraca

Miód Manuka Peter Molan

Profesor Peter Molan (1943-2015)

Światowej sławy ekspert od miodu Manuka i założyciel działu badań miodu na Uniwersytecie Waikato w Nowej Zelandii. Profesor Molan był znany jako ojciec miodu Manuka, a jego rozległe prace naukowe miały niebagatelny wpływ na rozumienie i stosowanie miodu Manuka, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Profesor Peter Molan z nowozelandzkiego Uniwersytetu w Waikato to główny badacz miodów Manuka w Nowej Zelandii. Jest twórcą wykorzystywanej wcześniej metody oznaczania jakości miodu

Miód Manuka Thomas Henle

Profesor Thomas Henle

Szef Instytutu Żywności i Chemii na Uniwersytecie Technicznym w Dreźnie, w Niemczech, jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Niemczech. Profesor Henle i jego zespół opublikowali przełomowy dokument określający methylglyoxal (MGO) jako kluczowy związek bezpośrednio związany z właściwościami miodu Manuka.

Miód Manuka Keiji Terao

Profesor Keiji Terao

Wykłada na Uniwersytecie Medycznym w Kobe. Profesor Terao ściśle współpracował z Manuka Health, aby badać naturalne substancje bioaktywne z dodatkiem cyklodekstryny i podjął badania nad propolisem nowozelandzkim i miodem Manuka.

Miód Manuka Owen Catchpole

Dr Owen Catchpole

Dr Catchpole jest światowej sławy naukowcem i czołowym naukowcem w Callaghan Innovation. Został oddelegowany do Manuka Health w 2012 roku. Współpracuje z naszym zespołem badawczo-rozwojowym w celu dalszego rozwoju naszych produktów z Miodem Manuka i Propolisem. Opublikował także znaczące wyniki badań na temat nowozelandzkiego Propolisu BIO™.

Nauka i innowacja

Zestaw cukierków z Miodem Manuka Zestaw cukierków z Miodem Manuka
Cena:

109,80 zł

Cena regularna: 122,00 zł

Najniższa cena: 122,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
3 x Cukierki z Miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem i witaminą C, suplement diety 3 x Cukierki z Miodem Manuka MGO™ 400+, Propolisem i witaminą C, suplement diety
Cena:

89,10 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium