Dlaczego warto?

1. Jesteśmy innowatorem i prekursorem na rynku miodów Manuka

2. Mamy tysiące pozytywnych opinii

Zapraszamy do zapoznania się z nimi zarówno na Opineo.pl jak i na Allegro, gdzie mamy ponad 5000 pozytywnych opinii i żadnej negatywnej. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości dotyczące naszych produktów, warunków transakcji lub obsługi to zapraszamy do kontaktu dzwoniąc na infolinię:

- 801 700 021 lub (22) 266 84 99
- od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-17:00

3. Najchętniej wybierany Miód Manuka w Polsce

 

Miód Manuka MGO™ to spawdzona marka obecna na polskim rynku od 2008 roku. Według badań GFK Polonia z czerwca 2014 wybiera go ponad 63% Polaków. Ponadto nasi klienci doceniają wysoką jakość naszych produktów i obsługi, za co w 2013 r. otrzymaliśmy wyróżnienie w serwisie Opineo, uzyskując 100% pozytywnych opinii!

4. Regularnie badamy nasze produkty pod kątem jakości

Miód Manuka MGO™ produkowany pod ścisłą kontrolą, a Manuka Health New Zeland Ltd posiada certyfikat RMP (ang. Risk Management Program) w ramach systemu analizy zagrożeń HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Point) i standardów dobrej praktyki produkcyjnej GMP (ang. Good Manufacturing Practice).

Zakłady pozyskiwania i przetwarzania miodu Manuka firmy Manuka Health NZ funkcjonują zgodnie z przepisami Nowozelandzkiego Urzędu ds. Zdrowej Żywności (ang. New Zealand Food Safety Authority, NZFSA) i są dopuszczone do dystrybucji w krajach Unii Europejskiej.

Dodatkowo w Polsce Miód Manuka MGO™ badany jest przez Graniczne Inspektoraty Weterynaryjne, Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz przez Państwową Inspekcję Handlową.

5. Wysyłamy paczki w 24 godziny od złożenia zamówienia

W dni robocze produkty z naszego magazynu są wysyłane w przeciągu 24 godzin. W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej produkty docierają do Państawa domu maksymalnie w przeciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Szczegółowe informacje dotyczące terminów i form dostawy oraz płatności.

6. Zamówienia o wartości powyżej 290 zł wysyłamy GRATIS

Zamówienia na kwotę powyżej 50 zł opłacone z góry wysyłamy ZA DARMO.
Zamówienia na kwotę powyżej 490 zł wysyłamy ZA DARMO niezależnie od formy płatności (również za pobraniem).Szczegółowe informacje dotyczące terminów i form dostawy oraz płatności.

7. W naszym programie lojalnościowym zyskujesz 5% od każdego zakupu

Za każdy zakup na naszej stronie otrzymacie środki o wartości 5% zrealizowanego zamówienia, które można wykorzystać przy kolejnych zakupach.Szczegółowe informacje dotyczące programu lojalnościowego.Prawda, że warto?

MIody Manuka - innowacja

Miód Manuka MGO˜™ to pierwszy na rynku miód Manuka (od 2008 roku) zawierający gwarantowaną ilość naturalnie występującego methylglyoxalu (MGO) – składnika odpowiedzialnego za jego unikalność. Czytaj więcej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium